Viime syksyn kutsunnoissa kysyttiin jokseenkin näin: "Esiintyykö sinulla seksuaalisia tuntemuksia samaa sukupuolta olevia yksilöitä kohtaan?". Ajattelin vittuillakseni vastata "kyllä", mutta viime tingassa muutin vastaukseni armeijanormien mukaiseksi. Menettelinkö oikein? Mikä olisi ollut seuraamus myöntävästä vastauksesta?
Entä jos homoseksuaaliset tuntemukset heräisivätkin keskellä p-kautta? Saisinko varman 6 kk:n nakin ja kenelle minun pitäisi asiasta ilmoittaman?
Homoseksuaaliset tuntemukset
Alokas kas kas
4
653
Vastaukset
- gay-kortti
sillä saa sitten persettä ja poonuksia.
- dffdggh
Myönteisestä vastauksesta olisi seurannut lähes varma paikka RUK:ssa.
- homosteluun?
Jotenkin se siltä tuntuu, kun tungetaan iso joukko poikia samaan huoneeseen. Mene ja tiedä.
- ihan normaalia
Mutta jos runkkaat joka ilta niin voit välttää ne tuntemukset. Myös pillun saaminen lomilla auttaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038172- 1105723
- 2855134
- 495013
- 763787
- 583011
- 662727
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222528Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292512- 452471