Seksikäs Maisa Torppa TV:ssä lähes alasti!

Miss nakuBikini

Maisa juontaa subin rantalentistä todella niukoissa bikineissä.

Vaarana saattaisi olla yläosan pettäminen, jos naikkosen uudet silikonit olisivat hiukankin isommat. Sinällään Maisa on valinnut uudet rintansa hyvin konservatiivisen pieniksi.

Täytyykö tytöllä olla erittäin hyvä itsetunto vai onko huomiohakuisuutta esitellä itseään useana päivänä ainoastaan kriittiset paikat piilottaen?

8

14261

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sillä on likaset hampaat

      Tuksu 2:nen, julkisuustyrkky , eikö sillä ole vanhempia jotka sanoisivat että lopeta tuo homma, kuka nyt saatana näyttelee persettä ja tissejään telkkarissa päivästä toiseen. Jos jatkaa hommaa, voisi ainakin valkaista hampaansa ne on aika huonot. iho-ongelmat eivät onnenksi näy telkkarissa kovin pahasti.
      Tukasta pitäsi ottaa ainakin 25-35 senttiä pois, näyttää aika kuivilta nuo latvat.
      Voiko nykyään laserilla ohentaa jalkoja , näyttävät aika paksuilta.
      Onneksi ei kääntyile kovinpaljon , ettei ongelmakohta -leveä takamus ei näy.
      Varmaan kohta voisi harkita rasvaimua- tai jotain.
      Todellinen ongelma on tietenkin jalkojen lyhyys verrattuna yläroppaan, näyttää televisossa hauskalta kun on lyhyenläntä, jalat näyttävät kuin ne olisi eri-ihmisen jalat.
      Silikoonit täytyy hankkia jos aikoo jatkaa hommissa, nuo nykyiset ovat kuin muovikassit jotka on täytetty vedellä. Ei todella ole hyvän-näköiset.
      Tusina-tyttö , jokaisesta akasta saa tummoisen, purkkirusketus naamaan, pikkubikinit päälle, vetyperoksia tukkaan, törkeet meikit , siinä se on.

      • kommenttimamma

        Ensimmäisenä lukiessani luulin että olet joku ylikateellinen nainen, mutta puolivälissä huomasin että läppäähän tuo oli! vai?
        mikä helvatun rasvaimu maisalle? ja mitkä helvetin paksut reidet? oletko sinä itse joku 200kiloinen mammeliini joka on YLIkateellinen nuorelle kauniille tulevalle julkkisnaiselle. herranjumala ei kukaan kyllä voi noin pahasti yli kirjoittaa kateellista tekstiään! nauraa sain sinulle jos kateudesta tuon kirjoitit. mutta... kyllä tuo lähinnä vain vitsiltä vaikutti! oli miten oli.. HA HA sinulle! peelo..


      • Tosimies79

        Hahaha että naiset voi olla katkeria jos joku näyttää hyvältä!


      • tosinainen..
        Tosimies79 kirjoitti:

        Hahaha että naiset voi olla katkeria jos joku näyttää hyvältä!

        Tosimies ei tommosia kattele.


    • huvittavaa ja myötähäpeää

      Miss Bikini Maisa Torppa keikistelee ilman bikinien yläosaa uusimassa hymyssä. Niin se Maisan ura etenee... heh. Kyllä on neidolla kova pyrkimys julkisuuteen.

    • haidiix

      maisa on hankkinut TAAS uudet silikonit kesällää..onkohan nää jo kolmannet?

    • JK

      VAI NIN

    • äsäsdee

      Mitä teitä kiinnostaa muide elämä hei? Jos teiä mielest Maisa on sellane, nii älkää kattoko niit ohjelmii mis se seikkailee. Voi vitsi nykyihmisten kaa --'

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6118
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5555
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      22
      2757
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    5. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2026
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1758
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      114
      1621
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      18
      1583
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      124
      1494
    10. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      136
      1459
    Aihe