Andrè Wickström on jumala!!!

Suomeen täytyy perustaa Andrè Wickström faniklubi ja heti!!!!
suloinen Andrè sulattaa mun sydämen joka perjantai ja uudestaan vielä tiistaina....
itse sarjakin on mielettömän hauska ja fiksu idea...jos ette oo viel kattonu ni kattokaa ihmeessä...varmaan tykkäätte ja jos ette tykkää ni ette sitten vaan tajuu kehittynyttä huumoria..
5615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En edelleenkään tajua miten jotku jaksaa katsoa ohjelmaa ukosta joka on jämähtäny 8-vuotiaan tasolle?

Äänestä
  • katsotaanhan sitä nykyään näitä kaiken maailma mukaniiiiintositvkuinollajavoita että kyllä tämä ne voittaa 100-0.

    Äänestä

ehkä sarjassa on vaikeasti ymmärrettävää huumoria, tai sitten sitä pitää seurata tarkemmin kuin tavallista talk-shota... oli miten oli, vaikka ette pitäisi showsta ja etenkin jos pidätte, yrittäkää joskus päästä katsomaan Andrèn stand-uppia. Se on ihan älytöntä.

Äänestä
  • a.w. on loistava stand-up koomikko ja ne jotka
    sen huumoria ei ymmärrä, tuleehan kummelin uusintoja ehkä vielä joskus

    Äänestä

André on niin vilpittömän tyhmä ja aito, ainutlaatunen heppu. Ihana! Just tommonen tyhmä suomenruotsalainen mitä pannaan halvalla. Tai siis esittää olevansa tyhmä. Ok, mut silti huippu huumoria! Alkuvitsit on kaikista parhaimmat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Serita kirjoitti:

Suomeen täytyy perustaa Andrè Wickström faniklubi ja heti!!!!
suloinen Andrè sulattaa mun sydämen joka perjantai ja uudestaan vielä tiistaina....
itse sarjakin on mielettömän hauska ja fiksu idea...jos ette oo viel kattonu ni kattokaa ihmeessä...varmaan tykkäätte ja jos ette tykkää ni ette sitten vaan tajuu kehittynyttä huumoria..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu