Mahavaivoja

nuori tyttönen

Rukoilkaa sen puolesta, että minun mahavaivani hellittäisivät. on ollut oksentelua kauheasti eikä koskaan tiedä milloin oksennus on tulossa. Rukoilkaa myös, että vapautuisin vihasta ja katkeruudesta erästä ihmistä kohtaan. Kun tuntuu että aina kun ajattelen sitä ihmistä negatiivisessa mielessä, mulle tulee aina oksennus. Olen hyvin herkkä ja reagoin mahallani. Olen myös hyvin nuori. Haluan myös, että muistaisitte tulevaa retkeä eläinpuistoon. Menen sinne iskän ja äidin kanssa ja joskus iskä ajaa kauhean kovasti autoa ja on kerran ajanut kolarin. Rukoilkaa varjelusta matkalle ja mahavaivoista toipumista ja ennenkaikkea sitä, että vapautuisin katkeruudestani ja vihastani joka sitoo ja kahlitsee minua.

1

82

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rukoilen puolestasi näiden asioittesi tähden. Minäkin tunnen aina joskus katkeruutta ja vihaa. Ymmärrän Sinua paljon. Siunattua kesää Sinulle!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      148
      2503
    2. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      180
      1748
    3. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      92
      1598
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      69
      1583
    5. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      6
      1005
    6. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      80
      958
    7. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      891
    8. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      61
      856
    9. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      188
      844
    10. Milloin viimeksi

      Tunsit perhosia vatsassa? 🦋🦋
      Ikävä
      61
      818
    Aihe