Lapintytto...

Olit jättäny mulle viestin Suomi24 Treffeissä 13.7. En voinu vastata, koska olit poistanu profiilisi.... Minusta olis myös kiva tutustua sinuun :)
2323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Keneen halusit ottaa yhteyttä? Itse poistin oman profiilini tuolloin, spostini on [email protected]

Äänestä
  • Nimimerkki oli lapintytto...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iina_84 kirjoitti:

Olit jättäny mulle viestin Suomi24 Treffeissä 13.7. En voinu vastata, koska olit poistanu profiilisi.... Minusta olis myös kiva tutustua sinuun :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu