Se on ilmoja

25155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

yksinäisen kulkurin toni?

Äänestä
  • sun kirjottama?

    Äänestä

jaksaa piellä.
MÖRRIII !!!
Kirjoittanut: fanittaja. / 23.6.09 / klo 16:31

Ethän välitä tuon Toni_tampereen provoilusta? Toni on ihansairas kun laittaa pivajuttuja tänne. Olet kiltti ja hyvin kirjoitat. Toni_Tampere on vaan sulle kateellinen! Ja Dudellekkin se on kateellinen. Se kirjoittaa puskistakin kun ei uskalla muuten haukkua. Ethän välitä siitä? Kirjoittele vaan lisää. Toni_Tampereella on sairas mieli se haluaa vaan riidellä aina ja uhkailla. Älä välitä Toni_Tampereesta ollenkaan. Se on vanha ja sairas mies.

Äänestä

  • ...Tyttistä ja Tonia,siinä vasta pari.?..kai edelleen..?

    Äänestä

  • Myös mihael ja vihreä nutturarapää^*_* olen unelma jne..?

    Äänestä

  • Olenotto ja Hilla magia kirjoitti:

    Myös mihael ja vihreä nutturarapää^*_* olen unelma jne..?

    kaikki muka tonin nikkiä luulet?ei ole tiedän.

    Äänestä

  • nuo... kirjoitti:

    kaikki muka tonin nikkiä luulet?ei ole tiedän.

    Minna,kaisa,jne..

    Äänestä

  • Sallamaaria,Minttu kirjoitti:

    Minna,kaisa,jne..

    päissään koko yö? Olet surillinen tapaus. Niin yksinäinen nyt ja aina. Katkeruutesi on meille muille mannaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tuntematon_kulkuri kirjoitti:

Pitänyt ? http://www.youtube.com/watch?v=UYaB3p49NLg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu