Interillä mojova ylikerroin, toki tasuristakin saa loistavan kertoimen! Varman päälle ottajat pelaa X2, mutta itse pelaan vierasvoittoa. Tasoeroa ei juurikaan ole kummallekaan joukkueelle joten siitä syystä pakko on pelata Interiä!
Eilen osu Uusimaa ja nyt
Inter 5,10
4193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
muualta maailmasta!
http://www.betexplorer.com/soccer/international/champions-league-qualifiers-2009-2010/nextmatch.php?matchid=6501026
Veikka tosiaan tarjoaa parasta!
Iso on kerroin Interillä, on. Mutta älkää menkö siihen lankaan. Sheriff ei ole huono joukkue! Moldovan sarjassa ylivoimainen, paljon ulkomaalaisia pelaajia.
Kokenut joukkue myös €-peleissä. Vaikea voittaa sen kotiareenalla. 2v sitten tiputti Rangersin yhteismaalein 5-0. Interillä vaikeuksia maalinteossa. Sheriffille saa jopa yli 2 kertoimia, mitä itse tykitän isolla rahalla.
Turhaan jotkut tuhlaavat rahansa Interiin, koska se nyt ei vain kerta kaikkiaan voita. X on silti ihan mahdollinen, jos Sheriffin pojat eivät innostu maaleja sylkemään. 1X osuu 99.9999999999% varmuudella!
Unibetiltä 1x:lle 1,42