Hei!
Tulee hiukan lyhyellä varoitus ajalla mutta tarvitsisin huomiseksi fretilleni hoitopaikkaa! Asun helsingissä joten olisi hyvä jos jostain sieltä päin löytyisi hoitopaikka!
Kokemus freteistä ei ole välttämätön mutta olisi hyvä! Ja ei haittaa vaikka olisit hiukan nuorempikin kunhan olet luotettava!
Pistä sähköpostia tulemaan [email protected] ja laitan yhteystietoni sinulle sitä kautta kun en viitsi yleiselle keksustelupalstalle niitä laittaa ;)
Hoitopaikka fretille helsingistä?
NHH
0
216
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663122Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111724
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251019
- 97965
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6855- 84849