Muutamana iltana on jo toistunut häiritsevää pissan karkailua, lähinnä nauraessa. Kyse ei ole mistään pienestä tipasta, vaan pökät kastuu kunnolla. Alaselässä tuntuu myös kipua ristinievelessä, tai siis kiristelee. En osaa tarkemmin kuvailla. Oisko syytä tutkituttaa tulehdus? Aikaisemmin ei oo tällaista ollut. Viimeks tenavana on ollut tulehdus, enkä muista miltä semmonen tuntuu. Olen n.30-v nainen.
Ja asiallisia vastauksia kiitos...
Muutaman kerra jo toistunut
puueukko78
1
494
Vastaukset
- puueukko78
Se on hyvä itse kysyä ja vastata. Eli kävin lekurilla ja tulehdushan siellä. Sain kuurin jota tehostan happamilla mehuilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä372929- 622304
- 1732285
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331988- 141340
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411336Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221333- 101214
- 111194
- 221191