joojuustoa

siitähän meiät o teht
455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En mie mikkään juusto oo. Sie taijat nyt puhhuu omiais. Vejestähän ihminen koostuupi suurimmaks osaks.

Äänestä
  • hiilest tehty affena! =))))

    Äänestä

  • oon kumminkin kirjoitti:

    hiilest tehty affena! =))))

    Joo, mää on vissii ahvena, kun mul on kyrmy niskas..

    http://www.youtube.com/watch?v=HH3zksb7UaY

    Hiileks sekin pia grillis menee, jossei vahrita

    Äänestä

  • Antero.. kirjoitti:

    Joo, mää on vissii ahvena, kun mul on kyrmy niskas..

    http://www.youtube.com/watch?v=HH3zksb7UaY

    Hiileks sekin pia grillis menee, jossei vahrita

    Siinä taas meni tovi tuota katsellessa. :)

    Ja sait kesäihmisen oottelemaan joulukuuta!!! (räyh! kesä vasta puolessa...)

    Toivottavasti tänä vuonna on vuorossa se Ainoa Oikea versio, siis Laineen. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naurattaa kirjoitti:

siitähän meiät o teht

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu