Pyöreä pallo

Miten pallo voi olla vinossa...
8178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

palstalla oikeen tiietä mikä on pyöree pallo:)Pyöreet nurkat kyllä tunnetaa.
On muute vaikee saada pallo vinoon.Kokeilin oikke.

Äänestä
  • kiss,suometar,islanti

    Äänestä

  • sanat kirjoitti:

    kiss,suometar,islanti

    kohtsillee..

    Äänestä

  • menee just kirjoitti:

    kohtsillee..

    mut toi kiss on kiss-kiss

    Äänestä

. .

Äänestä
  • tua pistteit lukus.Emmää ymmärttäny sitte mittä nykkää.

    Äänestä

  • UPDATE_8942411 kirjoitti:

    tua pistteit lukus.Emmää ymmärttäny sitte mittä nykkää.

    dot?... :)

    Äänestä

  • UPDATE_8942411 kirjoitti:

    tua pistteit lukus.Emmää ymmärttäny sitte mittä nykkää.

    sun puheistas?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AirForce kirjoitti:

Miten pallo voi olla vinossa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu