Mika

En ole kuullut sinusta hetkeen. Etkö voisi vaikka soitella. Huomenna olisi aikaa...Terkuin:-Mä-
14758
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

mutta soita sinä... tai laita viestiä nyt...

Äänestä

Mikset sie ota yhteyttä?
Ihan rohkeasti vaan ;)

Äänestä
  • Varattu mies jos oululainen mika

    Äänestä

  • ottaa rohkeasti yhteyttä ja laittaa viestiä....mut helkuta kun en tiedä Mikan sukunimeä et sais numban ongittua.... ;))))

    Äänestä

  • voisin...... kirjoitti:

    ottaa rohkeasti yhteyttä ja laittaa viestiä....mut helkuta kun en tiedä Mikan sukunimeä et sais numban ongittua.... ;))))

    vinkkiä. Enkohän mä löydy...

    Äänestä

kuulen hänestä liiankin usein, näin parin päivän tuttavuuden jälkeen.
Pitäsiköhän hänelle sanoa suorat sanat,et haluun olla rauhassa. Se oli vaan pano.

Äänestä
  • Mistä hänet bongasit? oulussa?

    Äänestä

Joo.....ois makeeta tavata ja ottaa uusiks' eräät jutut....hmm....

KaunisElisa

Äänestä
  • odotan myös Mikalta viestiä :D

    Äänestä

  • Mikaan ihastunut kirjoitti:

    odotan myös Mikalta viestiä :D

    Minnepäin suuntaatte noita kaipauksia????

    Äänestä

  • menee Pirkanmaalle vai kuinka ;)

    Äänestä

Sä kyllä sanoit et jätä mut rauhaan niin en uskalla soittaa.soita itse tai tekstaa
rohkeasti.Mullakin on sua hirveä ikävä...

Äänestä
  • kun se on miehen tehtävä, eikä potkia kauemmaksi. Hyvin käyttäytyviä miehiä on maailmassa muitakin, ettei Mikaan varaan jää.. etenkin jos käytös on ala-arvoista.

    Äänestä

  • voi kyllä itse lähestyä kirjoitti:

    kun se on miehen tehtävä, eikä potkia kauemmaksi. Hyvin käyttäytyviä miehiä on maailmassa muitakin, ettei Mikaan varaan jää.. etenkin jos käytös on ala-arvoista.

    Alkuperäisen viestin kirjoittajana sain 2 puhelua, toisen kanssa kaffeseuraa, mutta sille alkuperäiselle Mikalle soitin itse.
    Enkä kyllä kadu pätkääkään...
    Toivottavasti muutkin löytävät etsimänsä Mikan, tai toisinpäin!
    Tsemppiä, yrittänyttä ei laiteta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauhia ikävä kirjoitti:

En ole kuullut sinusta hetkeen. Etkö voisi vaikka soitella. Huomenna olisi aikaa...Terkuin:-Mä-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu