Mulla oli kerran koulussa kauhea bittihätä. Pyysin lupaa päästä peeceelle,mutta ope ei päästänyt. En sitten pystynyt pidättelemään bittejäni ja kaikki bitit tuli housuun. :(
Bittitöppäys
6
1117
Vastaukset
- taas oli
kerran hirveä pizzahätä, oli ihan pakko päästä pizzalle. Mutta pitserian ovi oli lukossa, se ei ollut vielä auennut. Se oli ihan hirveä tilanne. En tiennyt miten päin olisin ollut. Lähistöllä ei ollut muita pitserioita. Ja niin multa sitten tuli pizzat housuun kaikkien nähden.
- mä söin
ison pitsan ja join neljä kaljaa, menin seuraavana päivänä rautatieasemalle ja just kun olin jonottamassa lippua, tuli hirvee paskahätä. En voinut poistua jonosta ja just, kun olin lippuluukulla, lensi löröt housuun ja sitä tuli sitten paljon. Eli voi sanoa, että tuli pizzat housuun... Olin ihan pokkana, vaikka tiukkaa teki.
- On hyviä
Eihän näitä sitten vaan sensuroida. Ei ainakaan mitään fetissi juttuja vaan lähinnä huumorilla heitetty.
- sama...
On hyviä kirjoitti:
Eihän näitä sitten vaan sensuroida. Ei ainakaan mitään fetissi juttuja vaan lähinnä huumorilla heitetty.
Ei maailma kaadu, vaikka ne sensuroitaiskin... Mutta en kyllä näe syytä sensuuriin.
- tuli
Kerran kukat housuun. Tuli hyvät tuoksut.
- kerran...
tuli kirjoitti:
Kerran kukat housuun. Tuli hyvät tuoksut.
täytekakkua, jonka kerma oli jo vähän vanhaa... Kotimatkalla tuli sitten kakku housuun... Pahinta oli, etten ollut yksin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668