Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Perkeleen kusipaskapäät

Kaikenlaisia kusipaskapää persesilimättömiä pöljiä ootte te jotka typeryyttänne junkuttelitte kenon palloarvontaan.

Nyt sillä pelillä ei enää tee yhtään mitään. Täyttä sekavaa paskaa koko homma. Ja jotkut saatanan tyhmät TUNARIT sotki koko homman, väittämällä, että se aiemmin ollut tietokone arvonta olisi huijausta.

Ootteko nyt tyytyväisiä, PASKAN JAUHAJAT.? täh.
5347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...eipä tarvii enää voittoja venailla.
Kyllä näin on jämpti, niin.

Äänestä

huonoja riviä, ettei niillä saa mitään.

Äänestä
  • On kiinni, mutta entisellä arvontatekniikalla sai sentään omansa pois
    , ja runsaastikin välillä.

    Äänestä

Etkö saa enää järkättyä itelles oikeita rivejä? täh?

kusipaskapää täh?

Äänestä
  • Jotain voitti, mutta nyt menee aivan nurinkurin. jas oon varma, että pilalle meni keno.

    Joku sattumavoittaja voi löytyä, mutta logiikka on täysin sekopääpaskaa, ja ne tythjänpäiväiset hourupää tomppelit, jotka eivät tajunneet mitään, sotkivat asian.

    Enkä taatusti oo ainoa, joka on tätä mieltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saitte aikaan kirjoitti:

Kaikenlaisia kusipaskapää persesilimättömiä pöljiä ootte te jotka typeryyttänne junkuttelitte kenon palloarvontaan.

Nyt sillä pelillä ei enää tee yhtään mitään. Täyttä sekavaa paskaa koko homma. Ja jotkut saatanan tyhmät TUNARIT sotki koko homman, väittämällä, että se aiemmin ollut tietokone arvonta olisi huijausta.

Ootteko nyt tyytyväisiä, PASKAN JAUHAJAT.? täh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu