Ei uusia juttuja

Bolgrad on poissa.
Hänkö teitä veti eteenpäin ja toi uusia aiheita?

Ette nyt voi yhteen ihmiseen kaatua... kai tekin osaatte ihmetellä uusia juttuja, tai kertoa omista ajatuksistanne aloittamalla uusi keskustelu?

Ikävöin Bolgradia
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...koska monet palstalaisista on vielä "kesälaitumilla."
Sitten syksyllä alkaa taas verbaalinen tykitys! =D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koska... kirjoitti:

Bolgrad on poissa.
Hänkö teitä veti eteenpäin ja toi uusia aiheita?

Ette nyt voi yhteen ihmiseen kaatua... kai tekin osaatte ihmetellä uusia juttuja, tai kertoa omista ajatuksistanne aloittamalla uusi keskustelu?

Ikävöin Bolgradia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu