siihen malliin, että sammakonmallisella mötkyllä hormoonit hyrrää???????
Paloheinän sammakkoprinssi
oletko kurnuttanut
13129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Terve Oiva!
Kirjoittanut: mullimies1 http://galleria.suomi24.fi/mullimies1http://galleria.suomi24.fi/mullimies128.3.2009 klo 20.11
Saitin ylivoimainen älykkö ja tietomies.
Puna-kapi itki minun uljaan nimim. Sonnimies1 banniin, koska ei pärjännyt minulle väittelyssä.
Mutta piikitän nyt "pillumaalaria" ja muitakin Suomensyöjä-punikkeja mullimies1:nä.
Esa Saarinen taisi laulella poikarakkaudesta....
No joo,
Kirjoittanut: mullimies1 http://galleria.suomi24.fi/mullimies1http://galleria.suomi24.fi/mullimies128.3.2009 klo 20.39
jos minä tosissani haluaisin, niin kapo ei kirjoittaisi täällä mitään, mutta nautin tuon tollon narsistipunikin sekoista sen verran, että annan sekoilla.
voi enää elää;-))) Tai sitten ei ole mitään muuta;-)))))
Allekirjoitan
Kirjoittanut: Sonnimies1 http://galleria.suomi24.fi/Sonnimies1http://galleria.suomi24.fi/Sonnimies117.3.2009 klo 09.15
Juuri noin. Vituttaa tuo laho ukonkääpä, joka on ottanut elämäntehtäväkseen kepun mollaamisen. No, sitä elämääkään ei tuon ikäisellä ja ihraisella rapamahaalla kovin pitkästi ole.
Yhtä iljettäviä kepuvihollisia ovat Jäbä45 ja Mpp.
nuita kekkuleita, nehän tuo keskustan politiikan järkevyyden hyvin esille!
on näitä "miehiä";
Tehtäiskö sopu
Kirjoittanut: Sonnimies 28.9.2006 klo 22.57
tehtäiskö sopu ja höylättäsi toisia peppuun?
ei ihme, että anukset ja homot vilisee sonnimullikan kirjoituksissa;-))))
haen seksiseuraa
Kirjoittanut: Sonnimies 28.10.2008 klo 13.21
sinä ison tilan poika tule rakastajaksi keskustalaiselle vanhemmalle herrasmiehelle?
töihin ole ehtinyt, mutta ei se maajussilla ole niin väliksikään;
Hauska rahapeli kesällä.
Kirjoittanut: Sonnimies 3.12.2008 klo 09.16
Nuorna miesnä pelasin tätä paljonkin. Miehiä sai osallistua peliin vaikka kuinka monta. Laitettiin sovittu rahasumma yhteiseen pottiin ja käytiin selinmakuuseen.
Se, kenen nokanpäähän ensiksi istui kärpänen sai koko potin. Sitten aloimme ihmettelemään, kun yksi pukiasentaja keräsi melkein poikkeuksetta potin. Aloin seuraamaan oliko sillä jotain vippaskonsteja mielessä ja olihan sillä.
Miekkonen kaivoi takasilmäänsä sormellaan ja pyhkäisi sillä nokanpäätään, ottiko peräti "hiertimen"? Hetihän semmoiseen nokkaan kärpänen lehahti.
Hoh, hoh hoooooo,kun tuli mukavia muistoja mieleen, tuonkin pelin myötä.
suurin luuseri tunkee sivuille.kuvitelkaa tätä vanhaa kääpää tietokoneen päätteellä,300 sadan firman pomo,mensan jäsen, RUKin käynyt upseeri,miljuunaomaisuus.todellisuudessa on vanha, elämänsä surkeudesta oleva katkera ihmishylkiö.piikkinä kapi ei ottaisi moista mitätöntä luuseria edes kiilloittaman kapteenin saippaisiaan.
masmalon seudulla (paha tulehdus ja ajos). Oli sillä kerran rahaakin, mutta pukimies huijasi kaikki hiertimellä. Harvinaisen säälittävä tapaus, mutta harmiton ja omalla tavallaan hupaisa (uskoo omiin juttuihinsa)... Semmoinen kilipallemanninen;-))
tästä pikku paskasta.mitätön hullu,jonka jokainen lause on valhe.lähiomaista kun ei ole,yhteiskunnalle vaarallinen yksilö, pakkolähetteellä hoitoon ja heti
aina vesissä silmin jutuillesi. Kirjoita Uusi-Ukista ja pösöstä.
Ps. Oletko muuten sonnimies?
"hullu nauraa itselleen". Controlman siinä todistaa sananlaskun pitävän paikkansa. Mutta ei controlmannia naurata yhtään, kun hänestä annatellaan totuuksia. Itku ja hammasten (niiden kolmen, jotka hänellä vielä on) kiristely kuuluu hohottelun läpi.
buaaaahhhhhhh, buaaahhhhhhh, hah, hah, haaaaaa...........nauru jatkuu,,,,,,, jatkuuuuuuuuuuu............