Georgian kannattaisi suomettua

Ei täivaltioilla ole mitään oikeuksia. Venäjä lyttää niitä mielinmäärin.
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja viisasta. Se hyödytti meitä paljon esim. kaupallisesti mutta jostain syystä ärsytti jenkkejä ja usanisteja.
Parempi Georgian on suomettua kuin usattua. Olet oikeassa.

Äänestä
  • rähmälläänoloa Suomelle myös nyt?

    Äänestä

  • samaa kirjoitti:

    rähmälläänoloa Suomelle myös nyt?

    tarkoittaa USA:laisten perseennuolentaa. Häkämies joutuu käymään kielenpesulla tämän tästä, nykytilanteesta rähmällään olo ei voi paljon pahentua.

    Äänestä

  • samaa kirjoitti:

    rähmälläänoloa Suomelle myös nyt?

    mutta eri suuntaan ja hyvin huolestuttavalla tavalla.
    Maatamme natotetaan oikeistoeliitin voimin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skäidi kirjoitti:

Ei täivaltioilla ole mitään oikeuksia. Venäjä lyttää niitä mielinmäärin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu