Paikkaa josta saisi luottotiedon pikavippiä?
Luottotiedottomalle pikavippi
onko jossain
131115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
kylläpä on kulunut aihe jo ... kun ei saa ni ei saa tai voi tuhlata niiä testarirahojaan meneen ja koittaan jos niin paljon on ylimmääräistä.. pellet
...monestakin paikasta, mut mistään en ole saanut :( Niin olen siis luottotiedoton.
Hmm.. vaikka ja kaikki kun koitat mitä skeidasivustolta löytyy
http://www.vippinyt.com/vippi/ainalaina.html
Mä olen ottanut tuota ainalainaa..toisinaan
Ihan tavallinen pankki voi myöntää lainaa jos on takuita
Laittakaa hyvät ihmiset sitä rahaa säästöön, niin ei tarvitse ottaa pikalainoija kohtuuttomilla koroilla!! Itselläni on tapana pitää tilillä aina vähintään 2000€ yllättäviin menoihin. En ole koskaan tarvinnut pikavippejä enkä luottokortteja!
Laittaisin kyl rahaa säästöön jos vaa vois...Mut ku ei pysty nii ei pysty.. ku vuokran yms jälkee käteen jää semmoset 150e/kk et ei siitä oikee hirveest sitä rahaa säästel.. Jos tienaiski semmose muutaman tonnin kuus nii mikä ettei :P
joo kato kaikki ei tienaa 5000 e kk...että ei sitä noin vaan säästetä...kato jotukut saa 400 e kk...laitappa siitä 2000 e säästöön..jos saat sen onnistumaan niin oot taitava!
vartoo seuraavat 10 - 15 vuotta niin ehkäpä joku voi vipatakin :D hihihihiii... Luuseri.
käytännössä oottele n. 20v hö hö hööö
joo kato mistähän se johtuu että jotkut saa 5000e kk mut sit jotkut jotain 400e kk ... tonokki
Monikin paikka myöntää pikavippejä luottotiedottomalle, mutta kenellä on parhaat ehdot luotolle.
Helpointa on mennä Lainapankki sivulle ja vertailla kenellä on parhaat lainausehdot, siellä on maan suurimmat pikavippifirmat ( yli 40 kpl) samalla sivulla joten vertailu on helppoa.
https://sites.google.com/site/lainapankki/
Vai olisko kuitenkin niin että tuo sivusto on vain täynnä googlen paskalinkkejä?
www.edullinenpikavippi.com
täältä sain 200euroa eilin !! jeee
http://www.pikavippisuomi.com