onko vaihtunut ?
Ei muuten mutta siinä toivossa että vaihtuis samalla henkilökuntakin.
Ei muuten mutta siinä toivossa että vaihtuis samalla henkilökuntakin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos omistaja vaihtuu niin henkilökunta palkataan vanhoina työntekijöinä. Onneksi on muitakin paikkoja olemassa jossa saa edes pikkuisen palvelua ja sekin kyllä on surkeaa, mutta voihan mennä tuonne hesaan jossa olen käynytkin jo useamman vuoden, ai niin eihän Hyvinkäällä ole edes kunnon kapakoita..
Miten musta tuntuu, että nämä chekkari-aiheiset viestit ovet yhden ja saman porttikiellon saaneen katkeran idiootin provoja??? t: tyytyväinen asiakas.
katkera tapaus,joskin säälittävä muutenkin
omasta kokemuksestani reilumpaa henkilökuntaa ei löydy lähimailta. hyvä palvelu!! no säännöt on tiukat mut pitemmänpäälle ku ajattelee niin se on hyvä asia.
Kiitos Checkkarin henkilökunnalle kuluneista vuosista!!
Eilen omistaja pahoinpidellyt asiakkaan. Heittänyt täydellä voimalla lattiaan niin että nenä murtui ja asiakas löi päänsä pahasti takaraivoon. Menee sairaalaan.. Hän ei itse ole väkivaltainen eikä tartu nyrkkiin. Kauhea paikka tämä baari. Huumorintajuttomia koko henkilökunta ja samoin koko Hyvinkää. Älkää menkö chekkariin tämä on varoitus!