nsalle,omaa tiliänne vaa saaatana siellä lihotatte.. rikollisimpia ootte kaikistA..
vittuun kaikki
15
638
Vastaukset
- Kepulainen edustaja
Ei napin painaminen ole rikos. On rikos ottaa lahjuksia vastaan tai toimia länttä vastaan. Jarmo Korhonen toimii lahjuksia ottaen ja vapaita maita vastaan myös.
Rikoksen tunnusmerkistöt täyttyvät myös Johan Bäckmannilla ja Paavo Väyrysellä.
Länsimaisen demokratian vastustaminen ("Stasi-listalla on törkeiden rikollisten nimet") on suuri häpeä. Paavo Väyrynen on vastenmielinen olento, joka sairaan Urho Kekkosen aikana toimi Suomen edun vastaisesti ja on estänyt Karjalan palauttamista. Urho Kekkonen oli länsimielinen (google). Länsi ei hyväksy jatkuvaa Stalinin miehitystä. "Putinin marionettiteatteri".
Puolueita saa tukea, mutta meidän tulee säätää samat tiukat normit kuin USA:ssa. Kaikki tieto on ilmaista USA:ssa. Kouludemokratia tuli USA:sta. Vainolaisen tukeminen pitää olla heti kenkää. Stasi-listalla olijat voidaan vangita.
Suomessa on tarpeeksi rehellisiä länsimielisiä, jotka toimivat koko kansan hyvinvoinnin puolesta ja vastustavat rikollista sarjamurhaajaa Josef Stalinia (Putin).- Heikki Lankia
Suomi tarvitsee meillä olevaa voimakasta maanpuolustushenkeä, Naton voimistamia puolustusvoimiamme ja koko kansainvälisen yhteisön tuen olla puhdas länsimaa ilman stalinisteja ja putinisteja. Kenkää lehmän mulkulle! Ei koskaan yksin.
Venäläisiä koulukirjoja Suomen kouluihin ei saa jakaa. Vapaussotamme jatkuu yhdessä koko sivistyneen maailman kanssa. Rikollinen miehitys stalinismi häviää tyystiin pois tarpeettomana. Hyvinvointia tarvitaan Suomen kansalle Naton avulla (Nato on puolueeton). Nato ei hyväksy rikosta. Nato suojelee kansanvaltaisia puoleita ja taistelee rikoksia vastaan. Suomi rikastuu Natossa. - Nihkeä Viljo Eistola
Heikki Lankia kirjoitti:
Suomi tarvitsee meillä olevaa voimakasta maanpuolustushenkeä, Naton voimistamia puolustusvoimiamme ja koko kansainvälisen yhteisön tuen olla puhdas länsimaa ilman stalinisteja ja putinisteja. Kenkää lehmän mulkulle! Ei koskaan yksin.
Venäläisiä koulukirjoja Suomen kouluihin ei saa jakaa. Vapaussotamme jatkuu yhdessä koko sivistyneen maailman kanssa. Rikollinen miehitys stalinismi häviää tyystiin pois tarpeettomana. Hyvinvointia tarvitaan Suomen kansalle Naton avulla (Nato on puolueeton). Nato ei hyväksy rikosta. Nato suojelee kansanvaltaisia puoleita ja taistelee rikoksia vastaan. Suomi rikastuu Natossa.Väyrynen imee susikoirien paskapökäleitä kuin tikkareita.
Terveisin Nihkeä Viljo Kalvei Eistola
Voitte tulla imemään kyrpääni Tamppitie 9 - Erkki-Jukka Seppo Sepon Sepon Hepon Seppo
Nihkeä Viljo Eistola kirjoitti:
Väyrynen imee susikoirien paskapökäleitä kuin tikkareita.
Terveisin Nihkeä Viljo Kalvei Eistola
Voitte tulla imemään kyrpääni Tamppitie 9"Väyrynen imee susikoirien paskapökäleitä kuin tikkareita."
Ehkä yksi rakentavimmista ja syväluotaavimmista kommenteista mitä olen ikinä kuullut.
Täytyy piipahtaa Tamppitiellä joku päivä. - Käyrähkö 6-senttinen nakki
Nihkeä Viljo Eistola kirjoitti:
Väyrynen imee susikoirien paskapökäleitä kuin tikkareita.
Terveisin Nihkeä Viljo Kalvei Eistola
Voitte tulla imemään kyrpääni Tamppitie 9Jäätävää läppää.
- viljo eistola
TAMPPITIE 9,SSÄ RAISKAAMO PALVELUT ESINAHKA TAKANA
JA VITUTTAA HELVETISTI- Raiskaaja
Saatanan raiskaaja ja pedofiili
- VILJO KALEVI EISTOLA
RAISKAAJA
- BJÖRN LINDQVIST
IHAN TÄYTTÄ HELVETTIÄ. IMEÄ SEPPO AALTION KYRPÄÄ JA TERSKA VALKOISEN IHON NAHKA ERITTEEN PEITOSSA
- Tiedon.välittäjä
Viljo.E on munattu tällä palstalla
- Gordofff
Kansanedustaja pahin ihmisoikeisrikollinen ahne huijari. Näin on nähty ja näin tullaan näkemään.
- Anarchy
Vittuun kaikki mulkut!
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812466- 1832034
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1771905Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1221711Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311615- 1241552
Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1781229Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711195Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,661159Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c781155