Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Teppo norsunskeidassa

Ei se vielä mitään, jos joku on näkevinään Neitsyt Marian tai Jeesuksen kuvan linnunpaskassa, mutta se on jo jotain, kun näkee Tepon kuvan elefantinpaskassa! Ihan selvä Teppo, samanlainen lippiskin!

http://www.hps.com/~tpg/vac/southafrica/madikwe/elephant/thumb/elephant_dung-1-0.html
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

päivät pitkät ja varsinkin niitten skeidoja, taidat olla aika pipi kaveri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taavi3 kirjoitti:

Ei se vielä mitään, jos joku on näkevinään Neitsyt Marian tai Jeesuksen kuvan linnunpaskassa, mutta se on jo jotain, kun näkee Tepon kuvan elefantinpaskassa! Ihan selvä Teppo, samanlainen lippiskin!

http://www.hps.com/~tpg/vac/southafrica/madikwe/elephant/thumb/elephant_dung-1-0.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu