Rosie Ojima nimellä ja myös rosie00 nimimerkillä esiintyvä 23v. nainen Senegalista pakolaisleirille Norsunluurannikolta,esiintyy eri puolilla maailmaa ja Suomessa sivustoilla joihin mahdollista päästä. Tällä hatkellä myös suomi24. Etsii etupäässä n.50v. miehiä mutta myös kelpaa lesbot ym. Älä vastaa viesteihin! Jos kiinnostaa hakusanoilla Rosie Ojima esim. Googlesta antaa värikästä tietoa. Esiintuu sama kaarti toisillakin nimillä ja parhaiten vältyt kun et vastaa ugalabugalakeihäs juttuihin!
Varoitus huijauksesta!
4
494
Vastaukset
- joonas u. petersen
löysin sivuja www.419.bittenus.com ja www. romancescam, aika paljon juttuja näilläkin palstoilla.
- Yöperhonen93
Kaikenlaisia kerjäläisiä maailmasta löytyy. Nykyisin he ovat vain siirtyneet World Wide Webbiin. Itse olen jutellut muutamille tälläisille henkilöille ja "pelannut" hetken mukana.
He ovat aika säälittäviä tapauksia, ainakin omasta mielestäni. - .................
Yöperhonen93 kirjoitti:
Kaikenlaisia kerjäläisiä maailmasta löytyy. Nykyisin he ovat vain siirtyneet World Wide Webbiin. Itse olen jutellut muutamille tälläisille henkilöille ja "pelannut" hetken mukana.
He ovat aika säälittäviä tapauksia, ainakin omasta mielestäni.senegalin pakolaisleiriltä, ei helvetti kaukaa ne naiset pitää hakea XD
- 18+19
Yöperhonen93 kirjoitti:
Kaikenlaisia kerjäläisiä maailmasta löytyy. Nykyisin he ovat vain siirtyneet World Wide Webbiin. Itse olen jutellut muutamille tälläisille henkilöille ja "pelannut" hetken mukana.
He ovat aika säälittäviä tapauksia, ainakin omasta mielestäni.Mäkin muutaman meilin vaihdoin ja sain naiselta valokuvankin ( nätti oli)
Nimeltään Mariam Biate Senegalista pakolaisleiriltä ja täys huijari. Mukamas saamassa
ison perinnön mutta ei mukamas voi rahaa siirtää muuten kuin
käyttämällä uhrin pankkitiliä :)
No rikollista toimintaahan tommonen on.
Uteliasuudesta hetken aikaa meilailin sen kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1121299- 591283
Tämän päivän puukotusuutinen
Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.171070- 18955
Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet45823Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne114814- 15762
Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n64742- 38629
YT skoda Transtech
Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..72623