Kääriydytään johonkin vitun uusisänmaallisuuten, vaikka ei tajuta nykyistä maailmanpoliittista tilannetta ollenkaan, saatana. Väitetään sontaa suomalaisen metsän puhtaudesta ja uskotaan että siellä ne juuret on saatana, vaikka ei moneen sukupolveen oo ollu. Ja silloinki kun oli, se oli yhtä kirottua raatamista ja kuolemaa.
Te olette tietämättömyydessänne
säälittäviä
681
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
älä tilitä
Kääriydytään johonkin vitun maailmankylä-ideologiaan, vaikka ei tajuta nykyistä maailmanpoliittista tilannetta ollenkaan, saatana. Väitetään sontaa muiden kuin suomalaisten metsien puhtaudesta ja uskotaan että siellä Afrikassa ne juuret on saatana, vaikka ei moneen sukupolveen oo ollu. Ja silloinki kun oli, se oli yhtä kirottua raatamista ja kuolemaa.
lääkkeet!!!
aikoina. Ennen osasivat sentään äidinkieltään. Lieneekö monikulttuurisuudella osuutta asiaan?
Täällä tosiaan on sietämättömän tietämätöntä väkeä. Kukaan ei edes ymmärrä Bilderberg-ryhmän muodostamaa uhkaa isänmaalle. Ei olla edes etäisesti tietoisia uudesta maailmanjärjestyksestä ja tulevasta poliisivaltiosta. Eihän tästä tietämättömien lurjusten sakista saa millään kunnon militanttia anti-NWO -ryhmää.
kaivataankin: enemmän poliiseja ja tiukkaa kuria ja järjestystä. Bilderberg panee preka-eetut ja juopottelevat suomiörvelöt kuriin. Bilderberg, illuinaatti ja Israel, eläköön, eläköön, eläköön!!!