Dawkinsin hauskimmat jutut

Siis eikö tämä kaikkien rakastama johtajamme Dawkins vedä showta kuin Jari Saravuo?

Pistäkääs linkkiä tähän mestarimme lavakomiikkaan.

Darvin olkoon kanssanne.
6201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Alkaako sinulla isopyörä viipottaa?

Äänestä

Niin huomasitko sitä itse?

Äänestä

Ted Haggard - Richard Dawkins Interview Uncut?

Lopuksi Ted sanoi että ei anna kommentteja sellaisille jotka väittää että ihminen tullut apinasta.

http://www.youtube.com/watch?v=vBC5L6cyq2Y

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DarkNinjaHiiri kirjoitti:

Siis eikö tämä kaikkien rakastama johtajamme Dawkins vedä showta kuin Jari Saravuo?

Pistäkääs linkkiä tähän mestarimme lavakomiikkaan.

Darvin olkoon kanssanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu