Työttömälle pikavippiä?

1000 e? Kk-tulot vajaa 900e, hain joustoluot ja muutamaa muut, eivät myönnä kuin 200e, onko mitään paikkaa mistä saisi tuon summan?
1247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eikä kannata ottaa, koska et pysty maksamaan sitä takaisin ja oot sitten sen kans kusessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mistä kirjoitti:

1000 e? Kk-tulot vajaa 900e, hain joustoluot ja muutamaa muut, eivät myönnä kuin 200e, onko mitään paikkaa mistä saisi tuon summan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu