Sunnuntai kivaa

huh rakastellaan vaimon kanssa mitäs muut tekee?
689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

palstalle, miten homma etenee...

Äänestä

sitten sun vaimon kanssa kun sä oot töissä

Äänestä
  • milloin tulee

    Äänestä

lisäää....

Äänestä
  • oo vieläkään tullu

    Äänestä

  • siltä ei kirjoitti:

    oo vieläkään tullu

    hienoa, että kestävyyttä riittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


(I) kirjoitti:

huh rakastellaan vaimon kanssa mitäs muut tekee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu