Huomasitteko kuinka kuolleen Julian silmäluomet värisivät kun näyttelijätär yritti pitää niitä kiinni?
Jaahah
B.Wisser
5253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
katoin just samaa! sama juttu ku "kuollut" riku laittaa suun kiinni.
vittu mitä paskaa koko jakso tähän mennessä. Odotukset olivat korkealla ja nyt tuli kyllä melkoinen rimanalitus. Hyvä, etten kuollut nauruun kun Miikka sanoi lähtevänsä työvuoroon! Juuliallakin naamassa vain pari arpea, mutta oli silti kuollut.
niin, ja Kari meni heti kotio syömään leipää? kukaan ei ollut edes järkyttynyt räjähdyksestä`?????
laittaa suun kiinni :D :D todellakin. Seuraavkasi tulee käsite "kuollut juulia räpyttelee silmiä" Ja ihan lopussa sähköshokkeja annettiin Eerolle paidan läpi!
Ameriikoissahan ne antaa niitä sähkö-shokkeja! vetävät rintakehän paljaaksi, laittavat geeliä sähkövastusten väliin jne jne!! ihme sontaa, hirveä hypetys tästä jaksosta, hirveätä kuraa!!!! ja lapsoset taas varmaan järkyttyivät pahanpäiväisesti näistä kuolemista/sähköshokeista!! voi kamalaa@@@@@@@@@@@22