Tää haluis rehveille :)

Ei jaksais baariin vääntäytyä,mutta oispas huisin kiva tavata uusia immeisiä...tai siis yksikin riittäisi! :)
Jos yhtään samanlainen hulluus päällä,niin tässä olisi nuorekas,hauska xl neito,joka on varmasti tutustumisen arvoinen! :)
3266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pahus kun huomasin vasta tänään,sanoo 46 sinkkumies tamprreelta

Äänestä

Mikset pidä itseäsi kunnossa, kai tiedät että läskin arvo sinkkumarkkinoilla on lähes olematon.

Äänestä

Lihavat naiset ovat kuvottavia. Jos ei osaa omasta painostaan pitää huolta, saa kuvan että suhtautuu kevytkenkäisesti muihinkin asioihin. Hyllyvä läski aiheuttaa myös pahoja hygieniaongelmia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


blondiino 38v kirjoitti:

Ei jaksais baariin vääntäytyä,mutta oispas huisin kiva tavata uusia immeisiä...tai siis yksikin riittäisi! :)
Jos yhtään samanlainen hulluus päällä,niin tässä olisi nuorekas,hauska xl neito,joka on varmasti tutustumisen arvoinen! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu