Miksi feminsitit eivät osaa rakastella

ollenkaan ??
Tuo toteamus on tehtävä useamman feministin kokemuksella. Feministin rakastelu on todella surkeaa ja naurettavaa.
Toista ovat ihan oikeat naiset, ne ovat ihan ihania, pääsääntöisesti. En kehtaa laittaa lukumääriä (satoja), koska se on typerää.. Mutta naiset ovat ihania !!
12396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

osaavat rakastella, mutta siihen tietysti tarvitaan partneri. Kun heikkolahjaiset ja kyvyttömät miehet eivät siihen pysty täytyy tyytyä naisiin. Voi,voi.

Äänestä
  • helvettiin :))

    Äänestä

  • Kerro toki enemmän yksityiskohtia. Jos et kerro, tulee kamala karvainen kikkeli uniisi.

    Äänestä

  • Onko se maihareihin ja reisitaskuhousuihin pukeutuva siilitukkainen lesbopartnerisi ihanan raju ja kuitenkin niin herkkä? Saatko tyydytyksen alistumisesta pikkuvaimon rooliin? Mahtavaa, olet löytänyt paikkasi. Jos välillä vähän turpaan tuleekin, on se sen arvoista.

    Äänestä

  • Yhteiset Tamponit kirjoitti:

    Onko se maihareihin ja reisitaskuhousuihin pukeutuva siilitukkainen lesbopartnerisi ihanan raju ja kuitenkin niin herkkä? Saatko tyydytyksen alistumisesta pikkuvaimon rooliin? Mahtavaa, olet löytänyt paikkasi. Jos välillä vähän turpaan tuleekin, on se sen arvoista.

    pillu, jos sitä siksi voi sanoa..

    kamalaa... meinas päästä yrjö..

    Äänestä

  • (.)(.) kirjoitti:

    helvettiin :))

    sinulle :):):)

    Äänestä

ei osaa rakastella ollenkaan?
Tuo toteamus on tehtävä useamman suomalaisen miehen kokemuksella. Suomalaisen miehen rakastelu on todella surkeaa ja naurettavaa.
Toista ovat ihan muualla, ne ovat ihan ihania, pääsääntöisesti. En kehtaa laittaa lukumääriä (satoja), koska se on typerää.. Mutta ne ovat ihania !!

Tää on muuten tosi.

Äänestä
  • BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !!
    BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !!
    BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !!
    BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !!
    BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !! BUUAAH !!
    BUUAAH !! BUUAAH !!

    Äänestä

  • sen seitsemän sekunttia ja sitten alkaa kuorsaus ja piereskely.

    Äänestä

  • akti kestää kirjoitti:

    sen seitsemän sekunttia ja sitten alkaa kuorsaus ja piereskely.

    sen enempää suomalaista kuin ulkomaistakaan miestä muualla kuin elokuvissa.. ja sielläkin vain valkokankaalla...

    Otamme osaa

    Äänestä

Kerroit juuri suuresta ongelmastasi. Et pysty pitämään edes niitä "oikeita naisia", oikein "satoja", raukalla...

Äänestä
  • ihanaa rakastelua.. sekä fyysistä että ihanan lempeää..

    Sinuna ottaisin tarjouksen vastaan, koska vaikutat niin onnettomalta.. Se voisi kääntää sinun elämän kauniimpaan suuntaan..

    Ja rakkaus niistä on suurin...

    Jos puuttuu rakkaus, puuttuu kaikki..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyväjuttu kirjoitti:

ollenkaan ??
Tuo toteamus on tehtävä useamman feministin kokemuksella. Feministin rakastelu on todella surkeaa ja naurettavaa.
Toista ovat ihan oikeat naiset, ne ovat ihan ihania, pääsääntöisesti. En kehtaa laittaa lukumääriä (satoja), koska se on typerää.. Mutta naiset ovat ihania !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu