Kertokaahan naiset kumpi olisi Teidän mielestä parempi. Tai tietysti jos on kummankinlaisesta kokemusta niin aina vaan parempi.
kulli 1, n.19 senttiä pitkä mutta levein kohta hieman alle neljä senttiä
vai
kulli 2, 14 senttiä pituutta mutta leveimmillään n.5,5 senttiä
Pituudet tietysti jäkkänä mitattu.
kulli 1, n.19 senttiä pitkä mutta levein kohta hieman alle neljä senttiä
vai
kulli 2, 14 senttiä pituutta mutta leveimmillään n.5,5 senttiä
Pituudet tietysti jäkkänä mitattu.
Vastaukset 5
Vanhimmat
miehen käsitystä itsestään, mikä keskittyy täysin jalkojen väliin.
Pääasia, että on sitä osataan käyttää vaihtelevasti tilanteen mukaan.
Ha! Paras ois 17pitkä ja 4,5paksu! Namiih...
15cm pitkä ja isoterskainen. Hmmm...sormi eksyy kohta pilluun pelkästä ajatuksesta;)
Ei todellakaan ole sinulla kovat kriteerit terskan pituudesta ja paksuus on toinen asija sitten.Eikös ensin pidä ensin olla esi leikki kielellä jotta pillu oikein on kova reunoilta ja orkun partaalla nam..... ja saada laukiimaan niin että varpaissa asti tuntuu,ja sit ruveta kovalla terskalla painamaan liukasta ja turvonnutta pillua.Ja miksikäs ei vaikka tekis useastikin päivässä.
useaan kertaan jo on täällä toitotettu että ei se koko vaan kuinka käyttää..ja niinhän se on. mutta minä ainakin henk.koht. tykkään enemmän tuosta paksummasta versiosta.ei niin se pituus mutta se paksuus mikä tekee hyvää. :)