Joko Tanjan ja Jannen vauva on syntynyt?

Onko uutinen mennyt ohi,ei ole sattunut silmiin?
5369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vois olla ohi mennyt? Iltalehtihän pyörittää ensihätään sitä viikon tyyliin Onnellinen isä. Onnellinen isä mukana synnytyksessä. Onnellinen isä on ihan pyörryksissä. Onnellinen isä hoitaa vauvaa. Onnellisella isällä on isyyslomaa. Onnellinen isä on onnesta sekaisin. Onnellinen isä on ihan pylrryksissä Onnellisen isän ensimmäinen lapsi. Onnellinen isä ja onnellinen äiti. Onnellisen isän ensimmäinen yhteinen yö lapsen kanssa. Onnellinen isä vaihtaa lapselleen vaippoja. Onnellinen isä suujottele lastaan.ILTALEHTI UUTISOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Jatkuu ensi vuonna ja sitä seuraavana. Sitten se varmaan on jo syntynyt ja seuraa seitsemän ihmeellistä ja täysin uskomatonta (!) taivaallista tarinaa.

    Äänestä

  • Eikös Janne saanut kenkää siitä GSM-Suomi-lafkasta, joka meni konkurssiin keväällä? Vieläkö Janne on työttömänä vai onko saanut jostain duunia?

    Äänestä

  • Työtön Janne kirjoitti:

    Eikös Janne saanut kenkää siitä GSM-Suomi-lafkasta, joka meni konkurssiin keväällä? Vieläkö Janne on työttömänä vai onko saanut jostain duunia?

    työttömänä, on sitte aikaa hoitaa vauvaa...

    Äänestä

  • voi että sitt pitää murehtii kirjoitti:

    työttömänä, on sitte aikaa hoitaa vauvaa...

    TYTTÖ VAI POIKA?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fan kirjoitti:

Onko uutinen mennyt ohi,ei ole sattunut silmiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu