Hyvä jakso!

katikotu

Ei vanhatkaan jaksot huonoja ole olleet mutta tämän viikkoinen oli tosi hyvä, huumoriakin mukana, ja uusia kasvoja.
Aika hot-pakkaus se Jannen ihastus, muistuttaa Meiju Suvasta, no sehän onkin Vilma Melasniemi, eipä ihmekään että on hot kun on kaunis äiti ja komea isä =)

1

522

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karsinassa

      Vähän liikaa nuorille suunnattu tuo sarja nykyään, kuin toinen Salkkari-ohjelma. Vähän ihmetyttää Anun rooli; viedä nyt pankkikortti henk.koht. perille ja ns. varattuna naisena lähteä heti vieraan miehen matkaan piknikille "mattorantaan".
      Enkä pitänyt Jarkon näyttämästä mallista alkoholinkäytön suhteen. Pitääkö antaa aina ymmärtää, että juopottelu on normaalia vähän toisella kymmenellä olevan nuoren elämässä. Omat nuoreni (nyt aikuiset) tekivät tuttavuutta alkoholin kanssa vasta liki täysi-ikäisinä.
      Onkohan Kotikadunlla Danny eronnut,kun Pennasta ei näy...sarjassa,kun näitä eronneita ja karanneita riittää..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 80
      1356
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1294
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1217
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1118
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      1095
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      34
      767
    7. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      731
    8. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      724
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      695
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      597
    Aihe