VENÄJÄ, VENÄJÄ JA VENÄJÄ !!!

http://www.yle.fi/uutiset/kotimaa/2009/09/hakamies_aloittaa_yhdysvaltain-vierailun_1000109.html

Suomen natottaja lähtee jälleen reissuun, miksi clowni stubbi ei liity remmiin ??

Late Lapista. Suomi itsenäiseksi RY !
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joku unohti pistää white obamalle sanat suuhun :))))

Äänestä

Afganistaniin? Odotellaan koska jyrähtää Helsingissä. Voi olla, ettei kaikki jyrähdykset johdu ukkosesta. Voi olla, tai olla olemattakin, mutta uhka lisääntyy jenkkien kyydissä.

Äänestä
  • Natokin kuulemma pitää jo kokouksiaan Suomessa!


    Late Lapista. Suomi puolueettomaksi RY !

    Äänestä

  • Late Lapista. kirjoitti:

    Natokin kuulemma pitää jo kokouksiaan Suomessa!


    Late Lapista. Suomi puolueettomaksi RY !

    jo nimi kertoo Liian paljon.. Nato puheet vaarallisia. AFKANISTANISSA EL-CAIDA KATSOO KUKA AMPUU, JA ENSÍ KUUSSA AMPUU ARKADAIAN HUVI-KUKKULALLA TALON ILMAAN. Sen Passissa Lukee Häkä-pää..se pitäsi ensin hoitaa kuntoon..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Late Lapista. kirjoitti:

http://www.yle.fi/uutiset/kotimaa/2009/09/hakamies_aloittaa_yhdysvaltain-vierailun_1000109.html

Suomen natottaja lähtee jälleen reissuun, miksi clowni stubbi ei liity remmiin ??

Late Lapista. Suomi itsenäiseksi RY !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu