Joko olet varannut lipun Karin Viimeiseen Pisaraan-konserttiin? Jos,niin millaisin odotuksin menet?
Joko olet..?
10
738
Vastaukset
- Annu.
Ei ole täällä suunnalla ainuttakaan konserttia ja vaikka olisi, en menisi koska tämä on hänen huonoimman levynsä mukaan tehty konsertti. Muutamassa konsertissa olen aiemmin käynyt ja ovat olleet hyviä. Joulukonserttiakaan ei valitettavasti ole tällä suunnalla.
- pienimaa
Ymmärtäisi jo lopettaa.Juna meni jo
- lllllllll
Olen varannut lipun Euran konserttiin . Kerron kuulumisia kunhan olen käynyt. Uskon että en tule pettymään. .
Itse olen varannut liput Raumalle.
Ja sanokoot mitä vaan, mutta itse olen pitänyt tästä Karin kantri levystä.- ent sotilasrumpali
Onko orkesterin kokoonpano muuttunut? Kuka on rummuissa se tieto lähinnä kiinnostaa.
- Fanitar
lippuja saa Euraan? Satakunnan Kansa ei ole mainostanut koko konsrettia. Olen odottanut jotain infoa jostain, onko ihan paikallisuutisia???? Saakohan ovelta enää?
- lippu taskussa
Fanitar kirjoitti:
lippuja saa Euraan? Satakunnan Kansa ei ole mainostanut koko konsrettia. Olen odottanut jotain infoa jostain, onko ihan paikallisuutisia???? Saakohan ovelta enää?
vähän hankalampi juttu tuo euraan lipun saaminen. Konsertin järjestää euran yrittäjät. Tällainen ilmoitus on ollut paikallislehdessä: varaukset tehdään maksamalla 1.10 mennessä 40-vuotisjuhlakonsertin tilille op 502301-251653 viitenumero 13, lisätietoina maksajan nimi ja lippujen kokonaismäärä. Liput lunastetaan Euran Urheilutalon aulasta ennen konsertin alkua.Väliajalla kahvi, joka sisältyy lipun hintaan. Lipun hinta 25 euroa.
Sunnutai.11.10.2009 klo 17.30
Varmasti jos lippuja jäljellä on , niitä myydään ovella. - kuuntelijavuosia
ent sotilasrumpali kirjoitti:
Onko orkesterin kokoonpano muuttunut? Kuka on rummuissa se tieto lähinnä kiinnostaa.
vuorottelevat Janne Haavisto ja Keba Kettunen ja kolmatta en muista.
- minikannukset
lippu taskussa kirjoitti:
vähän hankalampi juttu tuo euraan lipun saaminen. Konsertin järjestää euran yrittäjät. Tällainen ilmoitus on ollut paikallislehdessä: varaukset tehdään maksamalla 1.10 mennessä 40-vuotisjuhlakonsertin tilille op 502301-251653 viitenumero 13, lisätietoina maksajan nimi ja lippujen kokonaismäärä. Liput lunastetaan Euran Urheilutalon aulasta ennen konsertin alkua.Väliajalla kahvi, joka sisältyy lipun hintaan. Lipun hinta 25 euroa.
Sunnutai.11.10.2009 klo 17.30
Varmasti jos lippuja jäljellä on , niitä myydään ovella.Lippu on ollut varattuna jo pitkään tänne pääkaupunkiseudulle. Kantria rakastavana odotan mielenkiinnolla konsertin ohjelmistoa. Pidin myös valtavasti tästä Karin uusimmasta levystä, kuten muistakin tuotoksistaan. Ja eiköhän Kari taas keväällä levytä jälleen ns. "normaalia" iskelmää, jolle on omat ystävänsä...
- ihailija.......
minikannukset kirjoitti:
Lippu on ollut varattuna jo pitkään tänne pääkaupunkiseudulle. Kantria rakastavana odotan mielenkiinnolla konsertin ohjelmistoa. Pidin myös valtavasti tästä Karin uusimmasta levystä, kuten muistakin tuotoksistaan. Ja eiköhän Kari taas keväällä levytä jälleen ns. "normaalia" iskelmää, jolle on omat ystävänsä...
Eilen olin Eurassa Karin konsertissa. Pidin kovasti. Kari esitti paljon vanhojakin kantrikappaleita ja tietysti melkein kaikki uudet. Kyllä kantri sopii hänelle todella hyvin. Itse pidän kovasti yleensäkkin kantrimusiikista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?712561Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U892446Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut192171Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441851Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai931811Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171727Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2591679Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251107Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si111098Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3251040