halla-aho oli oikeassa

smaan aikaan oli uutisissa 10v tyttö joka oli naitettu 80 yli v:n papalle!
jos tuo ei ole pedofiliaa niin mikä sitten!
kyseessä oli uskoto islam.
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Halla-aho on sivarin näköinen. En tiedä onko ?
heillä(sivareilla) omat piirteensä.

Ei omassa armeijassa ole mitään pelättävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeuteen vaan! kirjoitti:

smaan aikaan oli uutisissa 10v tyttö joka oli naitettu 80 yli v:n papalle!
jos tuo ei ole pedofiliaa niin mikä sitten!
kyseessä oli uskoto islam.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu