Myydään kaunis, pitkäharjainen ruotsinkylmäveritamma, s.2001 i.Järvsöfaks. Sukunsa puolesta vaikka siitokseen. Varsonut 2 kertaa.
Kiltti ja rauhallinen kaikissa hoitotoimenpiteissä, ei pure eikä potki. Tulee toimeen muiden hevosten ja ponien kanssa, voidaan tarhata yhdessä toisten kanssa. Tottunut koiriin, lapsiin, traktoreihin, autoihin.
Ajettu ja jonkin verran myös ratsastettu sekä kentällä, että maastossa. Kentällä ei vielä ihmeitä osaa, kuuntelee apuja kuitenkin ja on rauhallinen ratsastaa. Maastossa reippaampi, mutta ei ryöstä.
Lisätietoja sekä kuvia saa sähköpostitse: [email protected]
Vain aikuisten tiedustelut, ei ylläpitoon.
Hinta/ tarjous
MYYDÄÄN RUOTISNKYLMÄVERINEN
nordsvensk
2
838
Vastaukset
- Roudrunna
Hinta olisi kiva tietää. Eli mistä lähdetään liikkeelle tai minkä alle et myy?
- susi80
moi! millä hinnalla olisit valmis myymään? voiko lapset ratsastaa? entä onko sillä hypätty?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 196970
- 55762
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15506- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450