viittiks pistää paremmaksi

....mon kuvattuina paree ku jokinen. Noi sjokiset rakoperseet ovat aivan perseestä otettuja. Katso vaikka vain mun kuvani:
www.sex544.com
niin tierät mistäpäin mualimmoo me oomma kotoosin.
1670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toi sun kuvas siellä mummogalleriassa oli upee, en muistanukkaan että sun daisarit oli niin tyhjät ja riippuvat, mutta ymmärtäähän sen 12 mukulaa ja äijät alati imemäs

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nurmoolaanen kirjoitti:

....mon kuvattuina paree ku jokinen. Noi sjokiset rakoperseet ovat aivan perseestä otettuja. Katso vaikka vain mun kuvani:
www.sex544.com
niin tierät mistäpäin mualimmoo me oomma kotoosin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu