Vanhukset aiotaan tappaa

ja raskaana olevat sikarokotteella. Pelastakaa vanhukset ja lapset, olette olleet molempia.
13103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

vanhuksethan ovat rokotusjärjestyksessä viimeisinä, ota selvää asioista ennen kun tulet niistä mesoamaan.

mutta toi että lapset ja raskaana olevat tapetaan ensimmäisenä on totta koska tässähän ideana on lahdata 2/3 tän pallon asukeista ja jos raskaana olevia naisia ei ole, ei myöskään synny lapsia joista kasvaisi myöhemmin aikuisia, mikä helpottaa kyseisten massamurhaajien suunnitelmia.

Äänestä
  • sanotaan.

    Äänestä

  • "riskiryhmään" kirjoitti:

    sanotaan.

    painvastoin, heilla on monia flunsssia sairastettuina ja vastustuskyky parempi kuin nuorilla.

    Äänestä

  • 10+6 kirjoitti:

    painvastoin, heilla on monia flunsssia sairastettuina ja vastustuskyky parempi kuin nuorilla.

    jostain muistan lukeneeni että vanhukset ovat riskiryhmässä mutta muistan väärin ilmeisesti ja pyydän anteeksi. Silti, isäni on saanut monia flunssarokotteita ja usein sairastanut flunssan siitä huolimatta kun itse olen välttynyt tai sairastanut erittäin lievänä flunssat, lähes huomaamatta, ilman rokotetta ja olen 44. Flunssarokotteen antaminen vanhukselle etenkin sikaflunssarokoteen jos se todella on niin vaarallinen kun on kerrottu on haitallista ja siksi vanhustenkaan ei tulisi sitä ottaa eikä etenkään terveydenhuollon väen joka pitää meistä huolta parhaansa mukaan.

    Äänestä

  • 10+6 kirjoitti:

    painvastoin, heilla on monia flunsssia sairastettuina ja vastustuskyky parempi kuin nuorilla.

    ovat entisiä tupakoitsijoita, jos rokote todella levittää tautia kuten on väitetty niin monet vanhukset kuuluvat riskiryhmään ilman rokotettakin lasten levittäessä rokotettuna tautia väestöön joka ikäluokkaan. Me molemmat tiedämme että on kyse väestönvähennyksestä jota levitetään rokotteilla ja kaikki ovat uhreina iästä toiseen. Median vastuuton hiljaisuus on kuolettavaa meille kaikille.

    Äänestä

  • "riskiryhmään" kirjoitti:

    sanotaan.

    Paska yhden sanan floodari, nimim "riskiryhmään"

    Ole hiljaa jollet puhu!

    Äänestä

  • ja lapset kirjoitti:

    Paska yhden sanan floodari, nimim "riskiryhmään"

    Ole hiljaa jollet puhu!

    riskiryhmän terv floodari. Selvennykseksi kaikki ovat riskiryhmässä jotka saavat rokotteen ja levittävät sitä ja ovat rokotteen taudinaiheuttajille alttiita=ihmiset

    Äänestä

  • pikapuoliin, miksi heihin (meihin) pitäisi kalliita rokotteita tuhlata.
    Neljän miljardin ihmisen murhaaminen ei ole mitään halpaa
    lystiä, on ajateltava myös taloudellista puolta.

    Äänestä

  • Lähes vainaa kirjoitti:

    pikapuoliin, miksi heihin (meihin) pitäisi kalliita rokotteita tuhlata.
    Neljän miljardin ihmisen murhaaminen ei ole mitään halpaa
    lystiä, on ajateltava myös taloudellista puolta.

    muihin ikäryhmiin kehen tahansa ruiskuitettuna ja siksi vanhat menevät siinä samalla heikkoyleis kuntoisina.

    Äänestä

ja kaikki siinä välissä aiotaan tappaa, tehkää jotakin.

Äänestä

pilleriä joku ehdotti vanhuksille uniystävällistä.

Äänestä
  • Se on tehokkaampi kuin influenssa

    Äänestä

  • Köyhyys vie ennenaikaiseen hautaan kirjoitti:

    Se on tehokkaampi kuin influenssa

    combo vai trimbo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja lapset kirjoitti:

ja raskaana olevat sikarokotteella. Pelastakaa vanhukset ja lapset, olette olleet molempia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu