Vaaditaan uusi eduskunta!

Vaaditaan uusi eduskunta, täytä adressi.
http://www.adressit.com/uusieduskunta
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kävin allekirjoittamassa.Käykää teki jotka haluatte muutosta tähän touhuun.

Äänestä

kannabista turpaasi.

Äänestä

Tälläkään olla mitään merkitystä.

Äänestä
  • Onpahan ainakin tunne että on jotain edes yritetty

    Äänestä

  • Yksi Työtön kirjoitti:

    Onpahan ainakin tunne että on jotain edes yritetty

    Kannattaa tehdä kuitenkin se mitä pystyy.. suomalaiset on liian alistuvaa kansaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomppak kirjoitti:

Vaaditaan uusi eduskunta, täytä adressi.
http://www.adressit.com/uusieduskunta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu