Paras kirppis Lahdessa

Niin, eli kokemuksia Lahden kirpputoreista myynnin kannalta kaivataan! Pitäisi pöytä ottaa, mutta en osaa päättää mistä! Paljon on lastenvaatteita menossa myyntiin, mutta myös omia vaatteitani, astioita, leluja ja muuta sekalaista tavaraa! Kokemuksia kaipailisin toisilta myyjiltä! Kiitos vastaajille!
1426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni on ollut Launeen suurkirppiksellä pöytä ja olen ollut myyntiin tyytyväinen,mutta yleinen siisteys on kyllä täysin retuperällä,jo portaissa näkee,että siivous on olematonta.Ei auta ,että itse pitää paikkannsa siistinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myyjänä.. kirjoitti:

Niin, eli kokemuksia Lahden kirpputoreista myynnin kannalta kaivataan! Pitäisi pöytä ottaa, mutta en osaa päättää mistä! Paljon on lastenvaatteita menossa myyntiin, mutta myös omia vaatteitani, astioita, leluja ja muuta sekalaista tavaraa! Kokemuksia kaipailisin toisilta myyjiltä! Kiitos vastaajille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu