Sininen savu nousee

575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä tuo natsismi on kamalaa.

Äänestä
  • kaikki on kamalaa jopa kaurapuuro jos sitä saa liikaa.

    Äänestä

lämpöarvo on huono, niin huono.

Äänestä

ihmisestä 97% on vettä.
Ihmisen polttamiseen kuluu enemmän energiaa kuin siitä saadaan,hukkaläpö voidaan tietenkin ottaa talteen.

Ihmisen polttamiseen kuluu yli neljä mottia puita!
Jos kuvitellaan vaikka 1,5 miljoonan ihmisen polttaminen siihen kuluu siis 6 milj kuutiota puuta,maahan levitettinynä tämä määrä peittäisi alleen kuusi miljoonaa neliömetriä,eli siis 6000 neliökilometriä.
Saatanasti puuta jos yjteen junalastilliseen menee 50 kuutiota se tekee 120 000 junavaunullista jos junavaunu on 25 metriä pitkä,se tekee 3125 kilometriä joka on yhtenäinen matka Utsjoelta Muncheniin.
Ja tuore puu kun ei pala,ei saatana edes bensalla.

Äänestä
  • ja kysy kuinka monta turkulaista tarvii polttaa, jotta saadaan sijoitettu pääoma 200 ooo euroa takaisin ja millä tuotolla? aika hurjaa.

    on siel hullui

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joseph Göbbels kirjoitti:

Tätä ette tienneet Hitlerin perinteen vaalijoista Suomessa:

http://ripuli-suurimouhijrvierikoisnumero.blogspot.com/2009/09/turuus-otetaan-ruumiinvoimat.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu