Sisaret pyytävät

Hei kaikki

Ilmoittakaa nyt pian joku jämäkkä veli, joka on
aina heikkojen puolella.

Esimerkiksi ei käy joku lehtinen.

Etsikää ja näyttäkää edes yksi jämäkkä veli.
2142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä on haaste nykyjohdolle.

Äänestä

Jeesus on aina heikkojen puolella. Tosi jämäkkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todisteita kirjoitti:

Hei kaikki

Ilmoittakaa nyt pian joku jämäkkä veli, joka on
aina heikkojen puolella.

Esimerkiksi ei käy joku lehtinen.

Etsikää ja näyttäkää edes yksi jämäkkä veli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu