http://www.mtv3.fi/cmp_suomi24_feed_viihde/viihde/uutiset/elokuvat.shtml/963715?peltola_suvi
Toivotaan, että sulevi toipuu ja pääsee pian taas Kotikadulle.
Toivotaan, että sulevi toipuu ja pääsee pian taas Kotikadulle.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Koko kotikatu pantu pilalle,jakuvaa kärhämöintiä ja seurustelun sekamelskaa!
Toista oli kolme vuotta sitten,eivät tällai poukkoilleet.
Eivät nyt tekijät mitään sille voi, jos näyttelijä sairastuu.
Kymmenen minuuttia katsoin nyt syksyllä alkanutta.
Loppui siihen. Sehän on ihan alkeellinen. Eivät osaa näytellä, ei ole mitään tolkkua juonessa, yhtä poukkoilua tosiaan asiasta toiseen.
Miten voi Yle edes tuollaista enää näyttää, häpeällistä.
Ihmettelen, jos joku vielä katsoo.
Miten Puotilakin viitsii siellä törppöillä
Sehän oli vielä kolme vuotta sitten ihan kiva juttu, jota lapsenlapsenikin katsoivat ja seurasivat innolla.
Huh, huh!
Voimia Kotikadun Onnille, Sulevi Peltolalle!
Kotikatu on ihan huippu! Mielenkiintoinen kotimainen sarja! Laatu on parantunut huomattavasti. Kolme vuotta sitten kaikki oli kökköä, näyttely töks töks ja juonet suoraan koulunäytelmästä. Nyt on toisin! Hyvä KOTIKATU, jatkakaa kehittelyä samaan malliin. Olette saaneet roppakaupalla uusia katsojia. Toivottavasti näemme Onninkin pian taas kuvioissa.
Kotimainen hiano sarja pilattu aivan täysin...muistuttaa salattua elämää.
Toivottavasti Sulevi pian toipuu
Tässä topicissa on tarkoitus puhua Peltolan sairastumisesta eikä siitä, kuinka hyvä Kotikatu on milloinkin ollut.
Ne joilla on joku mielipide Kotikadusta niin voi mennä valittamaan muualle.Minä katson kaikki jaksot mitkä pystyn.
Sulevi eli "Onni " on ollut parhaita näyttelijöitä siinä,sillä elämän kokemuksella mikä hänellä on pystyy tuollaiseen suoritukseen.
Minä en ainakaan ole ollut tietoinen,että hän on sairaana.Toivon kaikesta sydämestä ,että toipuminen käy nopeasti ja saamme vielä nauttia vuosia Onni Partasesta kotikadulla.
Kaikkea hyvää hänelle,tule pian takaisin !
Minulla on kaukosäätimessä sellaisia nappuloita mistä voi vaihtaa kanavaa tai sulkea TV:n jos ei halua katsoa.Löytyykö sulta se käyttöohje vielä? Siinä on neuvottu ne nappulatkin !
Minkä merkkisessä ei ole ,kerro meille muillekin !
Lisää juttua asiasta http://Loukku.mondozoo.com