onnellinen pelkästään täällä huuhaalla olosta? Joillekkin se näyttää riittävän pelkkä linkittely keskenään tai yksinään.:)
http://elamapelissa.yle.fi/
http://elamapelissa.yle.fi/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja live-elämässäkin riittää puuhaa. Sanoisin , että olen erittäin onnellinen. :)
Jos joku viettääkin aikaa esim. tälläkin palstalla vaikka koko hemmetin päivän niin mitä siitä sitten ? Se on juuri hänen elämänsä ja hänen valintansa , ei se kuulu sinulle , minulle eikä muillekkaan. Jokainen taplaa tyylillään. Mitä se on sinulta pois , jos joku täällä todellakin viihtyy ympäri vuorokauden.
Antaa kaikkien kukkien kukkia. :)
Ei neljän seinän sisällä istuminen koko päivän koneella huuhaapalstalla ole enää tervettä. Näkyy sellaisiakin olevan. Toivon että ottaisivat ajoissa järjen käteen.
toisten terveydestä? Eikö sinulle riitä omasi ja läheistesi terveyden seuranta, kun olet huolissasi huuhaalaisten terveydestä ? liikuttavaa huolenpitoa, mutta uskoisin, että kaikki tietävät, mitä tekevät, ilman, että seuraavat ja odottelevat sinun ohjeitasi !
Mitä sinä muuten täällä teet ? Ota nyt järki käteesi ja mene pian pois !
tämmöinen vetoko sitten oli tänään kyseessä?
Joko kaikki kortit on käytetty?
Mene pois...Kiitos ei kaivata sinua
Tein tuon testin :) Olen tyytyväinen elämääni. Onnellinenkin. Teittekö te muut, kun ihan muuta tänne olette vastailleet ?
ilman testejäkin.;)
En tarvitse todistaa sitä muille minkään testin avulla.;)