Jälleen ilmi kepulaisten puhallusta

8128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kepu käyttää nuoria häikäilemättä hyväkseen ja jakaa rahat puoluelehdistönsä tukiaisiin.

Äänestä
  • NÄIOASIA.

    Äänestä

  • KEPU UPOTETTAVA kirjoitti:

    NÄIOASIA.

    vieläkö se saatanan kaikkonen on vapaallajalalla.

    Äänestä

kunnes kaikki rötökset on selvitetty. IHAN KAIKKI!

Äänestä

Keskusta pettää ja näyttää olevan taitava kuppaamaankin, eli kepu pettää ja kepu kuppaa. Tämä Kanki Kaikkonen näyttää olevan näiden kepulaisten rötöspääkonnia.

Äänestä

Suomen kansa saa kestää vielä rapiat kaksi vuotta tämän tunkiopuolueen ja Matti Vanhasen touhuamista. Eihän tunkiopuolue erota Matti Vanhasta! Suomen kansa ja media erottaisi, mutta siltähän on viety kynnet. Politiikot ovat ajaneet asiansa siihen malliin, että hallitus istuu neljä vuotta ja tekee ihan mitä tahansa ja kansan on kärsittävä tyhmien äänestäjien takia.

Äänestä
  • Täällä vaan typeyrspunukit vahtoaa muutamasta satasesta, niinkuin Eero Heinäluoma sanoi. Ja samaan aikaan Helsingissä kuolee vanhuksia nälkään. MENKKÄÄS ny ensin ruokkiin ne vanhuksenne ja Tulkaa sitten taas tänne tyhjää huuteleen.
    Ja entäs MÖNKÄRE sitten: ensin määräsi Lilliukselle huppuoptiot ja sitten HAALONEN sanoi, että Suomi on oikeus valtio ja optioita ei saa ottaa pois , kun Skinnari yritti Pekkarisen kans kohtuullistaa optioita. KYLLÄ MÖNKÖREEN PITÄIS VALVOA JA TIETÄÄ MITEN SAHAA JAETAAN RAY:SSÄ, KUN KERRAN ON JOHTAJA !! VAI MITÄ SE JOHTAJA TEKEE ????

    Äänestä

  • Muuta kurjuutta vielä kestää, mutta kepulaisten kähmyjen, koplareiden ja taulukauppaiden maalle tuottamaa häpeää on vaikein kestää ja hankalinta sekä kalleinta korjata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina vain lisää kirjoitti:

nuorisoa hyväksikäyttäen

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1737785

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu