HÄVISIT

moi oltiin mens:s sunnuntainna .hävisit vaik sanoit et häviäisi
1554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nuo kiusankappeleet ja harmeja tuovat "s.kaverit",ihmiset(joiden kanssa ei tuu toimeen riidatta) voi unohtaa kokonaan, jos jostakusta saa kauheesti ongelmia ja pahaa oloa niin kannattaa unohtaa kokonaan moinen moukka. Jos moukka yrittää väkisin puheisiin, niin viittaa yliolkaisesti kädellä, käskee moukan pois ja keskittyy taas tavalliseen elämäänsä!!!
Tämäntyyppisen apuohjeen oon saanut kerran ennenkin, kun oli harmeja moukasta tyypistä/monista tyypeistä.Toivottavasti auttaa. Auttaa sinua ja auttaa myös itseänikin!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juha L kirjoitti:

moi oltiin mens:s sunnuntainna .hävisit vaik sanoit et häviäisi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu