Miten on??

hämäläinen.

Vituttaako Porissa Lukon menestys? Ässät nyt on jäänyt jälkeen kehityksestä niin kuin porilaisyleisökin. Sopivat toisilleen oikein hyvin juntit.

1

386

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Simon-76-

      vastaus kysymykseen lyhyesti; EI. Se on hyvä että vuosien rahallinen panostus palkitaan, moni hyvä tyyppi siellä kiekkoilee.

      Mitä sinun kirjoituksiisi tulee, niin älä hyvä mies/nainen puhu kehityksestä mitään. Sinulla on selaimen kirjanmerkeissä Suomi24 sivusto ja joku habbo... todellisesta elämästä et tiedä mitään. jätä kone joskus rauhaan, asyu ulos ja hengitä raikasta ilmaa niin sinusta voi kehittyä vielä kelpo tukipilari yhteiskuntaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      53
      927
    2. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      67
      696
    3. Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan

      Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli
      Jämsä
      50
      669
    4. Mitä haluaisit kysyä tänään

      Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
      Ikävä
      55
      660
    5. Olen luovuttanut

      Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik
      Ikävä
      33
      583
    6. En välitä sinusta yhtään

      Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.
      Ikävä
      36
      579
    7. Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"

      Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk
      Kotimaiset julkkisjuorut
      7
      556
    8. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      56
      527
    9. Hyvä ihminen

      Koetko olevasi hyvä ihminen ja kohteletko toisia arvostavasti?
      Ikävä
      78
      476
    10. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      33
      435
    Aihe