oikein todella tyhmyys on instant muodossa...
-Mistä näitä pöpipäitä oikein tulee? Antaako ne jo psykiatrisessa sairaalassakin käyttää omaa läppäriä, vai pitääkö tehdä ensin jotain temppuja ylihoitajan mieliksi, saadakseen litteran koneen käyttöön? Onko se mykän oloinen intiaani päälikkökin siellä?
Mua ny vaan vähän kiinnostais tietää tuon huutoketjun taustoista??? ,-/)
Kauhajoen ketjussa
10
174
Vastaukset 10
- 3+16
skupadupaduu kyl se kato siitä lähtee skulaa.
- piilopimee
ei nyt kerkiä kertoon, kun kaveri kiipesi taskulampun valokiilaa pitkin katolle, muttei osaa tulla sieltä pois.. Yllytämme juuri häntä hyppäämään alas tuolta alle laitetun pesusienen päälle.
- marista sekaisin.
Se nyt on vaan sellainen pultsari-narkkariketju. Ei kannata välittää. :-//
- mny
varsinkin kun se on väärällä palstallakin, naapurihaukkumiselle on ihan oma palsta suomi24:ssä. Melko hupaisa palsta...
Naapurit
Keskustele elämästä naapureiden kanssa.
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/4921 - aktiivista
sama huutoavaus Kauhajoki palstalta ja toinenkin avaus samasta... :)
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/5196
>KAUHAJOELLA METELÖIDÄÄN
SEPPO HAKKAA PELLINPALAA YÖLLÄ KLO 4-5 JA KUKAAN EI SAATANAN PERKELE VITTU NUKU!!!!!MYLLIS ON ...
ei ei eiiiii
------------------------------------------------------------------
Seppo teköö mitä haluaa ku muut ...
Seppo teköö mitä haluaa ku muut tekee mitä ne osaa. Seppo teköö mitä haluaa ku muut tekee mitä ...
STMHKMTMNO - Myllis_trollaa
Myllis ääliö taas vauhdissa.
- kriuhnaaja
Pidä pienempää suuta ,Seppo on suvereeni ajattelija, ei esim. alistu kepulaisten hegemoniaan ja tyranniaan, vaan on oma ittensä. Isollakin porukalla yritetään Seppoa hivuttaa, mutta niin se vain taas pesee koko lössin. Ei ne sille mitään voi. Luonto ei piisaa.
ihanaa, kun näitä vanhoja tekstejä lukee, tulee hyvälle mielelle.
- Anonyymi00008
Niin tulee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851295
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä31955Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19815- 46639
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13620Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13607Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja181592Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita123580- 28508
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39498