Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tepon Metz kusee komeasti

ja sen Hull myös, samoiten muuten Norwich. Miten joku voi olla noin surkea että kaikki vihjaa päin persettä. Tepon viimeisin voitto euron panoksella tuli noin vuos sitten ja kaikki muut olivatkin osoittautuneet väärennöksi.
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On se kyllä aika uskomatonta miten joku voi olla noin paska siis ihan kaikessa mitä tekee. Teppo jää historiaan maailman kirkkaina luuserina joka ei saavuttanut elämässää yhtikäs mitään ja kaiken lisäksi hän on homo.

Äänestä
  • Aamen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuntidtondi kirjoitti:

ja sen Hull myös, samoiten muuten Norwich. Miten joku voi olla noin surkea että kaikki vihjaa päin persettä. Tepon viimeisin voitto euron panoksella tuli noin vuos sitten ja kaikki muut olivatkin osoittautuneet väärennöksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu