mihin ikään asti kulli kasvaa?? ja paksunee??

väinämöinen

itte 20vuotias ja mulkku 14cm ja VITUTTAA! kasvaako viälä vai täytyykö tyytyä tähän?

14

1007

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sehän..

      No mut sehän on ihan normaali suomalaisen keskimitta. Ja ongelma oli mikä? Jos tahdot auttaa itseäsi niin lopeta se pornon katsominen ja itsesi vertaaminen niihin jätkiin jotka niissä esiintyy.

    • ajatellut

      tehdä sitten, jos et tyydy tuohon?

    • Neitonen69

      Se on ihan normi, monet ton kokoset tullu vastaan. Tietenkin mikä on se sun vehkees paksuus?
      Paksuudel on enemmän merkitystä, ainakin näin naisen näkökulmasta.

    • 16 cm

      Tai paina viivotin läskiin. Saat pari senttiä helposti lisää. Mulkku mitataan häpyluusta. Kun laihdutat, niin se näyttää pitemmältä löysänäkin.

      • Tuumastukki

        Mitaa persereiästa alkaen, niin kuin kissan häntäkin mitataan.


    • vittuuntunut 20wee

      painan 65kiloo että ei oo paljoo mistä laihduttaa =) paksuuttakaa ole ku se rapiat kolme sormen mittaa. mutta kysymykseeni en ole vielä saanut vastausta =)

      • kysyjä edelleen

        tyydyn tähän kyllä. kullin on minkä mittanen on ja tällä sitte hässitää jossei enämpää kasva.


      • ....

        korjaan sormen leveyttä eli noin vähä yli 5cm


      • Normimolo
        .... kirjoitti:

        korjaan sormen leveyttä eli noin vähä yli 5cm

        tyytyväinen. Itse joudun nussimaan tällä ohuella nakilla, varsi 4 cm ja terska 4,5.
        Pituus 16 cm


    • Vihdoinkin vastaus

      Penikseni kasvu päättyi ennen 17-vuotispäivää. Paksuutta tuli lisää arviolta noin vuoden verran pitempään. Mitat olen ottanut joskus, mutta ei passaa kertoa. Kokoa on riittävästi. Joillekin naisille se on ollut hieman liian iso. Sitä, mihin ikään saakka se keskimäärin kasvaa, en osaa täsmällisesti vastata. Arvioin, että enintään pari vuotta kauemmin kuin minulla. Partani alkoi kasvaa sakeammin noin 16-vuotiaana. Olisiko se yksi piirre, että melko yleisesti nuorukaisilla kalu kasvaa ensin ja sitten kalun kasvun loputtua alkaa kasvaa parta, nimittäin oikein kunnolla, ei haivenia.

      • tyytyväinen kaluun

        onko sulla pallien ja peräaukon välillä koholla olevaa "jännettä" jos on niin venyttämällä saat siitä lisää pituutta, itsellä tuli kolme senttiä lisää venyttämällä niin, että se kohouma hävisi, siellä ne lisäsentit piileksii


    • Vihjeeksi

      Apu ei ole useinkaan kaukan kun hiukan katselee ympärilleen, niin on tässäkin sinun tapauksessasi.
      Lue omaa kirjoitustasi alempana oleva aihe: Kokemuksia Andropeniksestä.
      Siinä on apu sinullekkin.

    • Anonyymi

      kulli vinossa. Olen pettynyt tulokseeni

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      129
      5763
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      44
      5582
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4447
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3998
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3424
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      92
      3334
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3291
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1612
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1160
    Aihe